Co nám o OKR zapomněli říct (case study z Heureky)

Bojujete ve firmě s rozptýlenou pozorností, přemírou skvělých nápadů, nesourodými týmy a problémy v komunikaci? Stojíte před velkou výzvou, která vyžaduje soustředění na dlouhodobý cíl? Nebo plánujete důkladnou změnu celého byznys modelu?

Pak je náš kurz zaměřený na OKR tím pravým pro vás. Na případové studii společnosti Heureka pochopíte základní principy OKR frameworku a jejich praktické využití.

Uvidíte příklady úspěchů a dramatických zlepšení, ale také situace, kdy OKR nevyšlo podle plánu a bylo nutné hledat alternativní přístupy a řešení. Získáte i konkrétní tipy, jak rychle zavést jednoduché prvky OKR přístupu a nastartovat pozitivní změny.

A co je hlavní, navážete kontakt nejen s lektorem, ale i dalšími účastníky.

O LEKTOROVI:

Jiří Langr

Product Owner s bohatými zkušenostmi z oblasti produktového managementu, online marketingu a ecommerce. Je také certifikovaným OKR masterem a koučem. V současnosti působí krom jiného také ve společnosti Heureka jako OKR Master.

O kurzu:

Kurz OKR je určen pro všechny, kteří se nebojí dávat si ambiciózní cíle a chtějí získat návod na to, jak jich spolehlivě dosáhnout. Nebo také pro ty, kteří OKR už sice znají, ale chtějí se v práci s nimi posunout dál.

Uvidíme se už 12.9. v 16:00 v prostorách pražského Pragovka Hubu. Krom samotného OKR kurzu se můžete těšit i na navazující networking. To vše pod vedením zkušeného Product Ownera Jirky Langra.

Společně se seznámíte se základními principy OKR frameworku na reálném příkladu společnosti Heureka. Získáte i konkrétní tipy, které vám pomohou jednoduše implementovat prvky OKR a nastartovat tak pozitivní změny.

Co Vám kurz přinese:

  • Porozumění základním principům OKR frameworku
  • „Návod“ jak dosahovat svých i firemních cílů
  • Praktické tipy, jak začít OKR ihned využívat
  • Alternativní přístupy a řešení
  • Inspiraci a ukázky z praxe
  • Možnost dalšího kontaktu s lektorem i ostatními účastníky

Co nám o OKR zapomněli říct (case study z Heureky)

Offline kurz

Termín: 12.9. v 16:00
Délka: 4 hodiny
Cena: 2.290 Kč
Deadline přihlášek: 11.9.2023

Vyplňte formulář a přihlaste se do kurzu.

Po přihlášení vás budeme kontaktovat a ujasníme si vaše požadavky. Tak je to jednoduché.

*platební údaje vám zašleme emailem

Vyplňte formulář a přihlaste se do kurzu.

Po přihlášení vás budeme kontaktovat a ujasníme si vaše požadavky. Tak je to jednoduché.
*platební údaje vám zašleme emailem