Kurz:
Produktový leadership

Cíl kurzu:

Pochopit a získat nástroje pro úspěch v leadershipu v produktové oblast a agilní organizacii. Zlepšovat se jako leader, manager, mentor a kouč.

Pro koho je tento kurz:

 Kurz leadershipu je pro toho, kdo se zajímá v rozvoji vlastních dovedností v oblasti leadershipu. Ač jste aktuálně leaderem, nebo se jím chcete stát, tak tento kurz je pro vás. Typickými návštěvníky jsou team leadeři, business/product owneři, manažeři a Scrum Masteři.

Popis kurzu:
Jaké jsou výzvy pro každého leadera?

Rozhodování

Leadeři jsou často zodpovědní za kritická rozhodnutí, která zahrnují celou organizaci. Rozhodnování je vždy velkou výzvou, zvláště za podmínek omezených informací, která vyžadují různé trade-offy mezi prioritami.

Komunikace

Efektivní komunikace je základem pro každého leadera. Leadeři musí být schopní přesvědčivě komunikovat vizi, očekávání a cíle jasně a konzistentně. Zároveň je potřeba umět aktivně naslouchat a poskyovat konstruktivní zpětnou vazbu.

Management lidí

Leadeři jsou často i v pozici manažera. Odpovídají za motivaci, coaching a rozvoji lidí v týmu. Identifikují silné a slabé stránky týmu a jednotlivců a pomáhají překonávat překážky.

Management zdrojů

Leadeři potřebují maximalizovat využití dostupných zdrojů jako jsou čas, peníze a vybavení. Musí umět prioritizovat činnosti a správně alokovat zdroje.

Management konfliktů

Konflikt je nevyhnutleným v každé společnosti. Úkolem leadera je umění efektivně pracovat s konfliktem. Identifikace zdroje konfliktu a práce se zainteresovanými je nevyhnutelnou pro posun a spolůpráci v organizaci. Stát se a být leaderem je aktuálně velkou výzvou a vyžaduje různé dovednosti a kompetence.

Co vás všechno naučíme?

Definovat osobnost leadera

Jak vytvořit skvělý tým

Zvolit týmové topologie

Nastavit rolí a odpovědností

Nabírat nové kolegy

Vést a ne kontrolovat

Aktivně naslouchat

Poskytovat a přijímat zpětnou vazbu

Koučovací dovednosti

Vyplňte formulář a domluvte si termín kurzu pro svoji firmu ještě dnes!

V procesu spolupráce dbáme na vzájemné pochopení a realistické sladění cílů. Vzdělávání chápeme ne jako předání informací, ale jako společnou cestu k posunu fungování systému a jednotlivců.

1.

Pochopení

Nejprve analyzujeme vaši stávající situaci a očekávání. Navrhneme možnosti, jak vylepšit stávající stav.

2.

Zapojení

Společně s vašimi lidmi projdeme návrhy a přizpůsobíme vzdělávání na vaši realitu.

3.

Vzdělávání

Interaktivním způsobem vás provedeme danou tématikou a vyzkoušíme si její aplikaci. Odnesete si nejen znalosti, ale i společný zážitek.

4.

Posílení

Aby bylo možné znalosti naplno úspěšně aplikovat do práce, tak doporučujeme pokračovat individuálním mentoringem.

Co o nás říkají klienti?

Časté otázky a odpovědi

Privátní workshopy vždy upravujeme podle požadavků zadavatele a dohodnutých cílů. Teoretické koncepty jsou přizpůsobeny na prostředí zákazníka. Společně se zákazníkem hledáme možnosti aplikace nových konceptů v praxi.

V průběhu našich workshopů identifikujeme řadu oblastí a konkrétních akcí, které nasměrují zákazníka ke zlepšením. Ale, motivace ke změnám časem vyprchává a pro maximální hodnotu doporučujeme pokračovat v individuálním mentoringu jednotlivců nebo týmů.

Jsme jen lidé, a může se stát, že jsme se společně nepochopili a společné cíle nebyly naplněny. V tomto případě, ano, jednoduše peníze vracíme.

Zjistěte, jak můžete do týdne nastartovat vývoj svých digitálních produktů


Vyplňte formulář a přihlašte se do kurzu.

Po přihlášení vás budeme kontaktovat, dohodneme termíny a ujasníme se vaše požadavky. Tak je to jednoduché.