Kurz:
Produktový leadership

Cíl kurzu:

Pochopit a získat nástroje pro úspěch v produktovém leadershipu v agilní organizaci. Zlepšovat se jako leader, manažer, mentor a kouč.

Pro koho je tento kurz:

Kurz je vhodný pro toho, kdo se zajímá o rozvoj vlastních dovedností v oblasti leadershipu. Typickými návštěvníky jsou team leadeři, Business/Product Owneři, manažeři a Scrum Masteři

Jaké jsou výzvy pro každého leadera?

Rozhodování

Leadeři jsou často zodpovědní za kritická rozhodnutí, která mají dopad na celou organizaci. Rozhodování je vždy velkou výzvou. Zvláště pak pokud máte k dispozici omezené množství informací nebo musíte udělat trade-off mezi prioritami.

Komunikace

Efektivní komunikace je základem pro každého leadera. Leadeři musí být schopní přesvědčivě, jasně a konzistentně komunikovat vize, očekávání i cíle. Zároveň je potřeba umět aktivně naslouchat a poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu.

Management lidí

Leadeři jsou často i v pozici manažera. Odpovídají za motivaci, koučink a rozvoj lidí v týmu. Identifikují silné a slabé stránky týmu i jednotlivců, pomáhají překonávat překážky.

Management zdrojů

Leadeři potřebují maximalizovat využití dostupných zdrojů jako jsou čas, peníze a vybavení. Musí umět prioritizovat činnosti a správně alokovat zdroje.

Management konfliktů

Konflikt je nevyhnutelný v každé společnosti. Úkolem leadera je umět s ním efektivně pracovat. Identifikace zdroje konfliktu a práce se zainteresovanými jsou nevyhnutelné pro posun a spolupráci v organizaci. Být dobrým leaderem je aktuálně velkou výzvou a vyžaduje mnohé dovednosti a kompetence.

Co vás všechno naučíme?

Definovat osobnost leadera

Jak vytvořit skvělý tým

Zvolit týmové topologie

Rozdělit role a odpovědnosti

Nabírat nové kolegy

Vést a ne kontrolovat

Aktivně naslouchat

Poskytovat a přijímat zpětnou vazbu

Koučovací dovednosti

Vyplňte formulář a domluvte si termín kurzu pro svoji firmu ještě dnes!

V procesu spolupráce dbáme na vzájemné pochopení a stanovení realistických cílů. Vzdělávání chápeme ne jako předávání informací, ale jako společnou cestu k posunu fungování systému a jednotlivců.

1.

Pochopení

Nejprve zanalyzujeme vaši stávající situaci a očekávání. Navrhneme možnosti, jak vylepšit stávající stav.

2.

Zapojení

Společně s vašimi lidmi projdeme návrhy a přizpůsobíme vzdělávání vašim potřebám.

3.

Vzdělávání

Interaktivním způsobem vás provedeme danou tématikou, kterou si vyzkoušíte v praxi. Odnesete si nejen znalosti, ale i společný zážitek.

4.

Posílení

Aby bylo možné znalosti naplno úspěšně aplikovat do práce, doporučujeme pokračovat individuálním mentoringem.

Co o nás říkají klienti?

Časté otázky a odpovědi

Privátní workshopy vždy upravujeme podle požadavků zadavatele a dohodnutých cílů. Teoretické koncepty jsou přizpůsobeny prostředí zákazníka. Společně se zákazníkem hledáme možnosti aplikace nových konceptů v praxi.

V průběhu našich workshopů identifikujeme řadu oblastí a konkrétních akcí, které nasměrují zákazníka ke zlepšením. Ale motivace ke změnám časem vyprchá. Proto rozhodně doporučujeme pokračovat v individuálním mentoringu jednotlivců nebo týmů.

Jsme jen lidé. Může se stát, že se nepochopíme a cíle se tím pádem nepodaří naplnit. V tomto případě ano, peníze vám jednoduše vrátíme.

Zjistěte, jak můžete do týdne nastartovat vývoj svých digitálních produktů


Vyplňte formulář a přihlaste se do kurzu.

Po přihlášení vás budeme kontaktovat, dohodneme termíny a ujasníme si vaše požadavky.