Rozvineme naplno potenciál
vašich produktů

Jsme Agile Navigators – profíci na digitální produkty. Pomáháme klientům vytvářet produkty a služby, které uspokojí potřeby zákazníků.

Myslíme produktově a naučíme to i vás. Věříme v sílu agilního přístupu, digitalizace, použitelnosti, měření a dat a také strategických partnerství.

Našimi klienty jsou majitelé menších i větších firem, manažeři, produkťáci, personalisté, L&D specialisté a můžete jimi být i vy.

0 +
Spokojených
účastníků
0 +
Let
v oboru
0 +
Spokojených
klientů
0 +
Mentorovaných
lidí

Jakou situaci momentálně řešíte?

Chystám se vytvořit digitální produkt.

Ať už chcete investovat do úplně nového produktu nebo chytře vylepšit stávající, nejdříve pečlivě zvažte, zda váš nápad za investici opravdu stojí. Vývoj je drahý a nechcete přece za pár týdnů zbytečně vyhodit miliony.

Můj digitální produkt neplní očekávání.

Nejsou vaši zákazníci spokojeni s kvalitou produktu? Chcete snížit náklady na vývoj nebo naopak škálovat počet vývojářů? Pak se obraťte na nás. Ukážeme vám, jak designovat a vyvíjet ještě lépe.

Našimi zákazníky jsou velcí i malí, progresivní i tradiční. Naši profesionálové přizpůsobí obsah každému na míru.

Naše posádka

Co o nás říkají klienti

Často kladené otázky

Privátní workshopy vždy upravujeme podle požadavků zadavatele a dohodnutých cílů. Teoretické koncepty jsou přizpůsobeny prostředí zákazníka. Společně se zákazníkem hledáme možnosti aplikace nových konceptů v praxi.

V průběhu našich workshopů identifikujeme řadu oblastí a konkrétních akcí, které nasměrují zákazníka ke zlepšením. Ale motivace ke změnám časem vyprchá. Proto rozhodně doporučujeme pokračovat v individuálním mentoringu jednotlivců nebo týmů.

Jsme jen lidé. Může se stát, že se nepochopíme a cíle se tím pádem nepodaří naplnit. V tomto případě ano, peníze vám jednoduše vrátíme.

Našimi zákazníky jsou menší a střední firmy pro ekonomický vývoj produktu nebo digitalizaci procesů. Začínající nebo rychle rostoucí firmy pro design, vývoj a marketing produktů, kde rozhoduje time to value.

V případě školení, konzultací a transformace jsou to spíše střední firmy až korporace.

Prostě nás to baví. Propojení praxe i nejnovějších procesních a technických přístupů je to, co nás neustále posouvá. Díky tomu dokážeme dodat maximální hodnotu zákazníkům.

Prostě nás to baví. Propojení praxe i nejnovějších procesních a technických přístupů je to, co nás neustále posouvá. Díky tomu dokážeme dodat maximální hodnotu zákazníkům.

Naší mantrou je “time to value”. Tzn. co nejlepší výstup v co nejkratším čase. Jelikož kapacitně plánujeme, tak jsme schopni zahájit spolupráci velmi rychle.

 

Na cenu se nedíváme tak, že prodáváme jen svoje kapacity (MDs), ale v konzultačních službách prodáváme “balíčky” práce s jasnou hodnotou pro zákazníka.

Veřejná školení zachycují zejména aktuální tržní trendy a špičkové praktiky v oboru a slouží pro širokou veřejnost. Velkou výhodou je networking a komunitní přístup včetně možnosti využít lektora. Firemní školení se liší tím, že jsou připravena na míru a vychází z procesu a prostředí zákazníka. Díky tomu jsou velice efektivní a aplikují obecné znalosti na konkrétní potřeby.

Všichni naši lektoři mají mnohaletou praxi v oboru a touhu předávat své znalosti dál. Během vzdělávání dodržujeme jednotnou interaktivní metodiku a poskytujeme supervizi.

Naše kurzy a workshopy jsou online v reálném čase nebo vybíráme příjemná a inspirativní místa pro fyzická setkání.

Zjistěte, jak můžete do týdne nastartovat vývoj svých digitálních produktů


Vyplňte formulář a získejte úvodní konzultaci ZDARMA

Provozuje:
Agile Navigators s.r.o.
Lidická 700/19
602 00 Brno
IČ: 07440880
DIČ: CZ07440880